تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته

  1 رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته
  بیندیشید و پروتمند شوید
  115 کلید راههای کسب درآمد
  مجموعه کتابهای آنتونی رابینز
  زبان بدن راز موفقیت
  راههای کسب اعتماد به نفس
  مجموعه فایلهای درست نوشتن رزومه و شرایط مصاحبه و موقعیت های شغلی (فارسی و انگلیسی)
  توصیه های پدر پولدار و پدر فقیر

   

  موفقیت از استادانی همچون(آنتونی رابینز ـ برایان تریسی ـ استفان کاوی ـ وین دایر - دکتر راجرویتوز - ناپلئون هیل و...)

   

  • نخستین کلید آن است که بدانید چگونه با یاس و دلسردی مبارزه کنید. دومین کلید آن است که از پاسخ منفی نهراسید. سومین کلید آن است که بتوانید فشارهای مالی را تحمل کنید. چهارمین کلید این است که به آسایش خاطری که بدست می‌آورید قانع نباشید. پنجمین کلید این است که همیشه بیش از آنچه می‌گیرید بدهید.»
  • «قدم نخست: معیارهای خود را بالا ببرید. قدم دوم: عقاید زیان‌آور را تغییر دهید. قدم سوم: شیوه معمول کار را تغییر دهید.»
  • «اگر فکر می‌کنید شکست می‌خورید و یا پیروز خواهید شد در هر دو صورت درست اندیشیده‌اید.»
  • «ایجاد روندها چیزی به جز رهبری نیست.»
  • «زندگی خود را به صورت شاهکاری بی‌همتا درآورید.»
  • «آنچه سرنوشت ما را تعیین می‌کند، شرایط زندگی‌مان نیست بلکه تصمیم‌های ماست.»
  • «زندگی را همانگونه که هست بپذیرید و در این زمان است که آرزو محو می‌شود. سعی کنید همیشه شاد باشید بدون اینکه برای این شادی دلیل خاصی وجود داشته باشد و اینگونه‌است که به آرامش می‌رسید.»
  • «هر روز صبح غزالی در آفریقا بیدار می‌شود؛ او نیک می‌داند که باید تندتر از سریعترین شیر بدود و کشته نشود. هر روز صبح شیری در آفریقا بیدار می‌شود؛ او نیک می‌داند که باید تندتر از سریعترین غزال بدود تا از گرسنگی نمیرد. مهم نیست که شیر هستید یا غزال، بهتر است با طلوع خورشید دویدن را آغاز کنید.»
  • «درست در همان لحظه که دیگران ناامید می شوند،افراد موفق ادامه می دهند.»

  آنتوني رابينز بيش از نيمي از عمر خود را صرف کمک به ديگران کرده است ، تا عظمت وجود و خصوصيات بي همتاي خود را کشف و آنها را بهتر سازند. او يکي از موفقترين افراد ایالات متحده در زمينه بهبود عملکرد ديگران است . وي بنيانگذار و ريس هيأت مديره بنياد آنتوني رابينز است که به منظور کمک به افراد براي رسيدن به موفقيتهاي فردي و حرفه اي تأسيس شده است . رابينز براي بهبود عملکرد کارکنان ، با سازمانهايي از قبيل IBM، American express  ، Mac Daglas ، AT&T و ارتش ايالات متحده و همچنين تيمهاي ورزشي لس آنجلس و قهرمانان مدال طلاي المپيک همکاري داشته است. وي همچنين مورد مشاوره بسياري از چهره هاي معروف جهاني بوده و درمورد بازسازي شهر شفيلد که چهارمين شهر بزرگ انگلستان است طرف مشورت بوده است. علاقه خاص رابينز به اين است تا با کمک به افراد ، جهان را جاي بهتري براي زيستن بسازد ، و به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست گيرند ، روابط خود را با افراد جامعه بهتر سازند ، به دنبال هدفهاي ارزشمند زندگي خود بروند ، بر ناکامي هاي عاطفي يا مالي غلبه کنند و به سهم خود به جامعه و کشور خدمت نمايند. سالهاست که او بدون خودخواهي ، نيرو و منابع خود را در اختيار نيازمندان گذاشته است ، و در سال 1991 بنيادي غيرانتفاعي را بوجود آورده است که هدفش کمک به کودکان عقب مانده ، افراد بي خانمان ، سالمندان و زندانيان است . آقاي رابينز ، در حال حاضر 35 سال دارد و با همسر و فرزندانش در دلماکاليفرنيا زندگي مي کند. رابينز از روشهاي گوناگوني براي بالا بردن سطح زندگي خود و ديگران استفاده مي نمايد . اعتقاد او بر اين است که فرايند تفکر و ارزيابي چيزي جز پرسش و پاسخ دروني نمي باشد. مي دانيم که نحوه تفکر و ارزيابي ما (که خود ارزيابي هم به عوامل گوناگون در موقعيت ارزيابي بستگي دارد ) احساس ما را شکل مي دهد و با توجه به اينکه يک شخص هر چه هم که عاقل و بالغ باشد بر اساس احساسات خود و نه بر اساس فکر خود عمل مي کند پس نوع احساس ما در هر لحظه رفتار ما را شکل داده و اين رفتارها و عادتهايي که شايد بسياري از مواقع متوجه ميزان بازدارندگي آنها نيز نمي شويم نهايتاً سرنوشت ما را شکل مي دهند.
  نام رابینز همواره با کلمۀ موفقیت توأم بوده. اگر در شغل خود موفق نیستید ، اگر در روابط خود مشکلاتی دارید ، اگر کسب و کار جدیدی را آغاز نموده اید ، اگر در یک سردرگمی در برنامه ریزی برای زندگی روبرو هستید ، کارهایتان روی کاغذ می مانند و به عمل تبدیل نمی شوند بهتر است همین حالا با رابینز آغاز کنید. یکی از کتاب های زیر مطمئناً راهگشای یکی از بن بست های زندگی شما است.

  کتاب های " تفکر خود را تغيير دهيد تا زندگی شما تغيير کند" ، "365 گام تا موفقیت (دو جلدی)" و " به سوی کامیابی" از نوشته های بی نظیر رابینز هستند . از کتاب های دیگر آنتونی رابینز می توان به :

   

   

  امروزه با توجه به افزایش تعداد ثروتمندان در جهان دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که ثروتمند شدن اصول ساده ای دارد که به راحتی می توان آنها را یاد گرفت اما اگر این گفته درست است پس چرا تعداد فقرای جهان زیادتر شده است؟ و اغلب مردم جهان زندگی متوسطی دارند؟

       به نظر می رسد برای به دست آوردن پول یا به قول غربی های پول ساختن نه تنها باید از اصول خاصی پیروی کرد بلکه باید عقاید و باورهای خاصی نیز داشت و به ان اصول و عقاید پایبند بود. اصول ساده ای که دانشمندان و اقتصاددانان برآن تاکید می کنند 13 اصل است.

   

  1- باید تعریف مشخصی از پولدار شدن داشته باشید. مثلا باید بدانید که چقدر پول می خواهید و این مقدار پول را چرا می خواهید و چه برنامه ای برای به دست آوردن آن دارید و چگونه می خواهید آن را خرج کنید؟ خیلی از چیزهایی که دارید برای آن قیمت در نظر نگرفته اید مانند خانواده فرزند پدر مادر دوست خوب.......در حالی که این سرمایه های انسانی شما را به فردی ثروتمند تبدیل کرده یا تبدیل خواهد کرد.

   

  2- باید هدف داشته باشید یعنی رقم مشخصی را که می خواهید بنویسید و آن را در ذهن خود به تصویر در آورید تا با انجام برنامه ریزی به سمت کسب درآمد مورد انتظار بروید.

   

  3- ضمیر ناخودآگاه شما قادر است اسباب و لوازم ثروتمند شدن تان را فراهم کند پس به آن به عنوان یک دوست و متحد بنگرید تا موجب شود هر اقدامی که برای ثروتمند شدن شما ضروری است به صورت خودکار به وقوع بپیوند و کارها اتوماتیک به پیش برود.

   

  4- این بازی جالب را برای ثروتمند شدن انجام دهید: عکس شخص یا اشخاصی را که از نظر شما ثروتمند هستند بردارید و سر آن را ببرید و عکس خودرا به جای آن بچسبانید.

   

  5- ممکن است در راه رسیدن به ثروتی که می خواهید دچار شک و تردید شوید برای آنکه این شک و تردید را از خود دور کنید به هدف خود و ثروتی که می خواهید فکر کنید و نه به مشکلات موجود بر سر راه رسیدن به آن.

   

  6- خود را موظف بدانید که ثروتمند شوید یعنی به خود بقبولانید که باید ثروتمند شوم.

   

  7- هرگز تسلیم نشوید اگر هدف مادی ارزشمندی را برای خود در نظر گرفته اید و رسیدن به این هدف می تواند شما را خشنود کرده و امید ایجاد کند هرگز دست از تلاش بر ندارید و به هیچ قیمتی در مقابل مشکلات بزرگ تسلیم نشوید.

   

  8- اعتماد به نفس داشته باشید و خود را لایق پول ساختن و ثروتمند شدن بدانید افراد صاحب درآمد اکثر آدم هایی با اعتماد به نفس بالا هستند که به خود احترام می گذارند و برای اهدافشان ارزش قائل هستند.

   

  9- همیشه بیش از 20 درصد درآمدتان را پس انداز کرده و آن را در سرمایه گزاری های امن وارد کنید. همیشه حل بزرگترین مشکل را در اولویت اول قرار دهید تا حل بقیه مشکلات برای شما اسان شود.

   

  10- مبلغ پس انداز پول خود را پس از انباشته شدن در یک کار پر سود مانند بورس, سرمایه گزاری کنید و در بورس هم سبدی از سهام مختلف را بخرید تا با زیان یک سهم کل سرمایه گذاری شما از بین نرود.

   

  11- به خاطر انچه هم اکنون دارید شکر گزار باشید ولی همچنان در پی رشد مالی باشید.

   

  12- 100 درصد تلاش کنید شما زمانی که 110 درصد از توان خود را به کار ببرید آنگاه کل مسئولیت زندگی تان را پذیرفته اید. در این موقع دیگر نه بهانه ای برای موفق نشدن دارید و نه توجیهی.

  13- سنگ زیر بنای ثروتمند شدن داشتن مربی و استاد است زیرا همه آدم های ثروتمند بدون استثنا حداقل یک مربی داشته اند و علاوه بر این بعضی از آنها با کسی که الگوی آنها بوده ارتباط و دوستی صمیمانه داشته اند.۵/۳/۱۳۸۵


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 15 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : ثروتمند ,خواهید ,زندگی ,داشته ,افراد ,موفقیت ,داشته باشید ,آنتونی رابینز ,اصول ساده ,افراد جامعه ,برنامه ریزی ,آفریقا بیدار می‌شود؛ ,
  رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 3 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55472
 • تعداد مطالب :149203
 • بازدید امروز :697735
 • بازدید داخلی :62053
 • کاربران حاضر :111
 • رباتهای جستجوگر:707
 • همه حاضرین :818

تگ های برتر